Świnoujście

Baltic Park


To właśnie w Świnoujściu Kristensen rozpoczął przygodę z budowaniem apartamentów wakacyjnych w Polsce. Nadmorski kompleks wypoczynkowy składa się z dwóch etapów: Baltic Park Plaża i Baltic Park Promenada.
Łącznie powstało tam 12 budynków z ponad 270 apartamentami o powierzchni od 35 do 123 m2. Architektura rezydencji nawiązuje do śródziemnomorskiego klimatu. Duże tarasy, pobielona elewacja, charakterystyczne żaluzjowe okiennice, widok na Bałtyk współtworzą niepowtarzalny styl nadmorskiego kurortu. Na terenie kompleksu znajdują się także butiki, kawiarnie, restauracje i gabinety odnowy biologicznej.

Plan osiedlaBaltic Park to jedyna inwestycja w Świnoujściu położona tak blisko morza – turyści mają do pokonania tylko 50 m!

Lokalizacja


Świnoujście to jedyne miasto w Polsce położone na 44 wyspach. Dziś nawet późną jesienią czy zimą nadmorska dzielnica tętni życiem. Bez wątpienia sami się do tego przyczyniliśmy, inwestując w przedłużenie miejskiej promenady. Świnoujście ciągle się rozwija, powstają kolejne obiekty, które przyciągną następnych turystów i jeszcze bardziej zwiększą wartość zakupionych apartamentów.

Galeria
Kristensen, Ul. Krucza 16/22, 00-526 Warszawa